O MIMESIS

Nowoczesne wydawnictwo

Wydawnictwo MIMESIS jest odpowiedzią na potrzeby współczesnego odbiorcy. Autorzy specjalistycznych treści dobrze znają wartość czasu i doskonale wiedzą, że nikogo nie stać dziś na brak jakości ani archaiczne rozwiązania. Czas, jakość i dostępność – dla wszystkich, w każdym miejscu, w dowolnej formie i na dowolnym komunikatorze. Kompatybilne formy przekazu i crossowe działania na rzecz jak najtrafniejszego przekazu. Zapraszamy do świata nowego rodzaju publikacji dla nowego pokolenia czytelników.

Konferencje organizowane są niemal w każdej branży, dlatego tak istotne jest, by wydarzenie wyróżniało się na tle konkurencji. MIMESIS jest gwarancją spotkań na najwyższym poziomie zarówno organizacji, jak i samej współpracy.

 

Witamy w MIMESIS.

e-booki
Wersje audio
Publikacje papierowe
Konferencje
Previous
Next

Każde wydawnictwo, szczególnie zaś wydawnictwo branżowe czy naukowe, łączy wybitnych naukowców i specjalistów z szerokim gronem odbiorców. Podobnie jak w każdym innym wydawnictwie, tu również należy punktem wyjścia uczynić potrzeby odbiorcy. Wiedza, która w efekcie takich starań przeradza się w publikacje, książki naukowe, materiały multimedialne, kongresy medyczne, konferencje dla lekarzy, konferencje dla pielęgniarek, konferencje dla położnych, a także wszystkich pozostałych branż, powinna docierać do swoich odbiorców drogą najkrótszą i najcelniejszą przy zachowaniu najwyższej, należnej nauce, jakości i – co w dzisiejszych czasach jest nie do przecenienia – najszybciej, jak to możliwe.

Nasze realizacje to przede wszystkim nowoczesne rozwiązania. Zdajemy sobie sprawę, że współczesny odbiorca wymaga odpowiedniego traktowania. Właśnie dlatego publikacje w Mimesis przygotowujemy zgodnie z najnowszymi trendami. Z kolei organizowane przez nas konferencje to wydarzenia, w których każdy chciałby uczestniczyć. Najwyższą jakość usług łączymy z wysokim poziomem merytorycznym, co w zestawieniu z ciekawymi lokalizacjami sprawia, że cieszą się one zainteresowaniem i z pewnością zostają zapamiętane.

Więcej informacji na temat naszych relizacji znajduje się w zakładce WYDARZENIA

Zapraszamy do współpracy o właśnie takim charakterze!
Zespół MIMESIS

wydawnictwo MIMESIS