Wydarzenia

Realizacje, których podjęliśmy się w 2022 roku to nie tylko konferencje medyczne, ale również wydarzenia naukowe i akcje społeczne.

W 2023 roku zorganizowane zostaną kolejne wydarzenia z cyklu interdyscyplinarnych konferencji medycznych oraz projekty naukowe i branżowe z innych dziedzin.

Wśród zaplanowanych wydarzeń znajdują się spotkania interdyscyplinarne skierowane do lekarzy anestezjologów, ginekologów i położników oraz specjalistów intensywnej terapii. Poza tym, wśród odbiorców naszych wydarzeń znajdują się pielęgniarki i położne.

2024

2023

2022

W 2022 roku zorganizowaliśmy wiele wydarzeń. Podsumowując najważniejsze z nich: realizowaliśmy konferencje medyczne, m.in. Innowacje interdyscyplinarne 2022, braliśmy udział w kampanii DOTYKAM=WYGRYWAM, która skupia się na profilaktyce raka piersi w Polsce oraz przygotowaliśmy konferencję historyczną, poświęconą pamięci ofiar operacji polskiej NKWD 1937-1938. Każde z tych wydarzeń wymagało z pewnością zaangażowania, które przyniosło efekty w postaci realizacji na najwyższym poziomie.

Zależy nam, by konferencje, które organizujemy, były niezapomniane. Przykładamy szczególną uwagę do tego, by nasze realizacje wykonywać na najwyższym poziomie. We współpracy stawiamy na najlepsze standardy. Każde spotkanie starannie planujemy, dlatego pamiętamy o najdrobniejszych szczegółach. Dzięki temu nasze konferencje stają się niezapomnianym doznaniem. Każdy uczestnik otrzymuje wiedzę od ekspertów, poznaje praktyczne rozwiązania podczas kursów oraz spędza czas w miejscu, które sprawia mu przyjemność.

Staramy się, by spotkania naukowe, które przygotowujemy miały charakter interdyscyplinarny, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że praktycznie przedstawiciele każdej dziedziny współpracują ze sobą na co dzień. W związku z tym, bardzo często tematyka konferencji MIMESIS jest skierowana do wielu odbiorców.

Zapraszamy do kontaktu.