Wydarzenia

Realizacje, których podjęliśmy się w 2022 i 2023 roku to nie tylko konferencje medyczne, ale również wydarzenia naukowe i akcje społeczne.

Do tej pory realizowaliśmy spotkania, które miały głównie charakter interdyscyplinarny.

W 2024 roku planujemy kolejne edycje wydarzeń, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem odbiorców, a także zaproponujemy zupełnie nowe konferencje dla lekarzy, pielęgniarek, położnych oraz pracowników ochrony zdrowia.

2024

2023

2022

W roku 2022 zorganizowaliśmy liczne wydarzenia. Wśród nich warto podkreślić konferencje medyczne, takie jak Innowacje Interdyscyplinarne 2022. Poza tym braliśmy aktywny udział w kampanii DOTYKAM=WYGRYWAM, skupiającej się na profilaktyce raka piersi w Polsce. Ponadto, przygotowaliśmy konferencję historyczną, poświęconą pamięci ofiar operacji polskiej NKWD 1937-1938. 

Każde z tych wydarzeń bez wątpienia wymagało zaangażowania, które przyniosło efekty na najwyższym poziomie realizacji.

 

Pragniemy, aby nasze konferencje były niezapomniane. Właśnie dlatego zwracamy szczególną uwagę na realizację na najwyższym poziomie. Współpracujemy, stosując najlepsze standardy, a każde spotkanie planujemy starannie, dbając o najdrobniejsze szczegóły. Dzięki temu uczestnicy doświadczają niezapomnianych chwil, zdobywając wiedzę od ekspertów, uczestnicząc w praktycznych kursach i korzystając z przyjemnego otoczenia.

Staramy się, aby nasze spotkania naukowe miały charakter interdyscyplinarny, uwzględniając, że przedstawiciele różnych dziedzin współpracują ze sobą na co dzień. Dlatego tematyka konferencji MIMESIS często jest skierowana do szerokiego grona odbiorców.

Zapraszamy do kontaktu.